Stowarzyszenie

  1. Adamaszek Wojciech – Mysłowice
  2. Adamczyk Jakub
  3. Barszcz Melchior – Siemianowice Śląskie
  4. Bensz Leszek – Piekary Śląskie
  5. Biernacka Beata – Sosnowiec
  6. Biskup Tomasz – Bytom
  7. Borek Sebastian – Piekary Śląskie
  8. Borkowski Łukasz – Tychy
  9. Bożek Robert – Siemianowice Śląskie
  10. Burczyk Adam – Tarnowskie Góry
  11. Cebula Sławomir –Tychy
  12. Ciba Magdalena
  13. Ciszowski Daniel – Dąbrowa Górnicza
  14. Czasza Adam – Warszawa
  15. Depta Bartłomiej – Mikołów
  16. Dominiec Arkadiusz – Tychy
  17. Dratwiński Paweł – Rogoźnik
  18. Duda Jan – Bobrowniki
  19. Duda Tomasz
  20. Duchwicz Marcin
  21. Ferdyn Adam – Bobrowniki
  22. Ferdyn Kamil – Bobrowniki
  23. Ferdyn Zbigniew – Bobrowniki
  24. Franki Jan – Siemianowice Śląskie
  25. Furmański Arkadiusz
  26. Gajek Monika – Kędzierzyn-Koźle
  27. Garasimowicz Sylwester – Tarnowskie Góry
  28. Gawęda Mariusz – Chorzów
  29. Gielata Damian
  30. Goliasz Lucjan – kandydat
  31. Gomóła Paweł
  32. Gołąb Anna - Bytom
  33. Grabowski Mariusz – Warszawa
  34. Grubski Robert - Ruda Śląska
  35. Grzegorzek Adam – Rybnik
  36. Habraszka Andrzej - Bytom
  37. Hatlapa Piotr – Bobrowniki
  38. Hetmańczyk Kornelia – Wymysłów
  39. Hrebenda Antonina – Piekary Śląskie
  40. Hrebenda Szymon – Piekary Śląskie (obecnie GB)
  41. Jałowy Tomasz – Tychy
  42. Kaczyński Tomasz – Rybnik
  43. Kajewski Adam
  44. Kalitowski Adam - Oświęcim
  45. Kalitowska Karolina - Oświęcim
  46. Kańczugowski Kamil – Dobieszowice
  47. Karnabał Bartłomiej – Piekary Śląskie
  48. Kiera Roman – Piekary Śląskie
  49. Kocot Szymon – Wymysłów
  50. Kołton Tomasz – Katowice
  51. Kościan Zbyszek – Mysłowice
  52. Kozioł Paweł – Przeworno
  53. Kozłowski Grzegorz – Chorzów
  54. Kubowicz Wojciech – Mysłowice
  55. Kulesza Jerzy – Warszawa
  56. Kulesza Miłosz – Warszawa
  57. Lewan Adam – Chorzów (członek Zarządu)
  58. Lipka Jerzy - Bytom
  59. Lis Marek
  60. Lubos Jacek – Katowice
  61. Macher Marcin
  62. Machoń Waldemar – Piekary Śląskie
  63. Majchrowicz Bartłomiej – Chorzów
  64. Majchrzak Dariusz – Będzin
  65. Małek Tomasz – Świętochłowice
  66. Marek Krzysztof
  67. Michalik Remigiusz – Rybnik
  68. Mikołajczyk Dawid – Kaniów
  69. Mrówka Krzysztof – Gliwice
  70. Muszalik Michał – Piekary Śląskie
  71. Okoń Ireneusz - Bytom (członek Zarządu)
  72. Orlański Piotr – Wesoła koło Warszawy
  73. Otręba Arkadiusz – Łaziska Górne
  74. Pawelczuk Waldemar – Warszawa
  75. Pawlak Michał – Warszawa
  76. Pawłowska Danuta
  77. Pawłowski Jacek  - Bromley (GB)
  78. Perski Zbigniew – Mysłowice
  79. Piękny Jarosław
  80. Pietrucha Dariusz – Bytom (prezes Zarządu)
  81. Planta Jan – Świętochłowice
  82. Pluta Patrycja
  83. Poławski Dominik – Warszawa
  84. Połeć Joanna – Warszawa
  85. Porada Zbigniew – Mysłowice
  86. Praski Marek – Sławków
  87. Profic Joanna – Bielsko-Biała
  88. Profic Sławomir – Bielsko-Biała
  89. Przebierała Joachim – Mysłowice
  90. Przetacznik Wojciech – Świętochłowice
  91. Psonka Sebastian – Siemianowice Śląskie (członek Zarządu - skarbnik Stowarzyszenia)
  92. Ptaszkowski Jarosław – Oświęcim
  93. Ptaszkowski Karol – Oświęcim
  94. Rother Jan – Chorzów
  95. Ruś Marcin – Rybnik
  96. Sarnacki Jan – Świętochłowice
  97. Skolik Bartosz – Chorzów
  98. Skowronek Marcin – Rybnik
  99. Skórka Grzegorz – Chorzów
  100. Sokoła Mirosław – Ruda Śląska
  101. Spryś Grzegorz
  102. Stanuch Zbigniew – Jaworzno
  103. Stawicki Jacek – Warszawa
  104. Sternik Milan – Gliwice
  105. Stępień Grzegorz
  106. Sykosz Waldemar – Zbrosławice
  107. Szalacha Radosław – Zabrze
  108. Szydziak Dawid – Zbrosławice
  109. Szymański Bartłomiej - Oświęcim (członek Zarządu)
  110. Szymański Łukasz - Oświęcim
  111. Ścisłowski Petar – Sosnowiec
  112. Śmiałek Tomasz – Bytom
  113. Trzepałka Hubert – Karczew
  114. Wakuła Tomasz – Tychy
  115. Waluga Eugeniusz – Świętochłowice
  116. Wdowczyk Mieczysław – Dobieszowice
  117. Wiejak Piotr – Warszawa
  118. Wizner Stanisław
  119. Wojciechowski Mateusz – Dąbrowa Górnicza
  120. Wojdyła Przemysław – Świętochłowice
  121. Wojdyła Radosław – Świętochłowice
  122. Wojdyła Tomasz – Świętochłowice (wiceprezes Zarządu)
  123. Wojtyczka Adam – Czerwionka-Leszczyny
  124. Wojtyczka Karolina –Czerwionka-Leszczyny
  125. Wolicki Wojciech – Rybnik
  126. Woszczyk Andrzej – Sulejówek
  127. Wszelaka Ariadna – Siemianowice Śląskie
  128. Wszelaki Maciej – Siemianowice Śląskie
  129. Wyderka Roman – Dobieszowice
  130. Zając Jacek
  131. Zalewski Przemysław – Siemianowice Śląskie
  132. Zamysłowski Tomasz - Ruda Śląska (członek Zarządu i sekretarz stowarzyszenia)
  133. Żebrowski Mikołaj - Otwock