Stowarzyszenie

21.21.2016WYZWALAMY ENERGIĘ!

   Od 10 lat spółki Grupy CEZ w Polsce aktywnie wspierają inicjatywy ważne dla lokalnych społeczności. Firma wierzy bowiem, że wspólnie z sąsiadami może zmieniać świat wokół siebie. Właśnie dlatego powstał jubileuszowy program grantowy „Wyzwalamy energię!", w ramach którego z okazji 10-lecia Grupy CEZ w Polsce przyznano 10 grantów. Wszystko po to, by podziękować lokalnym społecznościom za 10 wspólnych lat i po raz kolejny wesprzeć wartościowe inicjatywy w obszarze ochrony środowiska, sportu i edukacji realizowane na terenie Skawiny i Chorzowa oraz okolic.

Chcieliśmy Was serdecznie poinformować, że nasze Koło Terenowe "Chorzów" wygrało jeden z 5 grantów w naszym okręgu na rewitalizację terenu zielonego okalającego remontowany przez nasze Stowarzyszenie schron bojowy nr 1 w Maciejkowicach.

Będziemy was na bieżąco informować o procesie realizacji tego projektu.

Dziękujemy za zaufanie!