Stowarzyszenie

14.14.2017Wycieczka fortyfikacyjna

   Informujemy, że w dniu 9 września 2017 r. planujemy wycieczkę, która ma na celu zwiedzanie polskich fortyfikacji Węgierskiej Górki, a także Krzyżowej i Przyborowa. W wyjeździe wezmą udział członkowie naszego stowarzyszenia (wraz z rodzinami), ale zapraszamy do niej wszysktich chętnych - naszych sympatyków z rodzinami czy znajomymi czy też osoby, które po prostu są zainteresowane takim wyjazdem. Zapraszamy wszystkich. Starszych i młodszych.

   Wycieczka będzie całodniowa - wyjazd rankiem, a powrót wieczorkiem. Podejrzewam, że autokar będzie startował z rejonu Bytomia czy Piekar Śląskich i zbierał chętnych z Chorzowa, Katowic i Tych. Planujemy podróż autokarem, więc robimy jedynie zrzutkę na autobus. Od ilości uczestników zależy, jak duży autobus. To właściwie jedyny koszt tego wyjazdu (szacowany wstępnie na ok. 40-50 zł od osoby). Uczestników prosimy o zabranie prowiantu, choć planujemy ognisko, więc prowiant "grillowy" jak najmilej widziany. Członkowie stowarzyszenia, którzy chcą wziąć udział w tym wyjeździe, proszę o deklarowanie się na naszym forum wewnętrznym (przy okazji apeluję - kto nie ma jeszcze do niego dostępu, niech to zrobi jak najszybciej), a pozostałych chętnych proszę o kontakt ze mną pod nr telefonu 663 745 323 lub adresem mailowym dariusz.pietrucha@interia.pl 

   Zapraszamy wszystkich chętnych. Będzie nam niezwykle miło, gdy zabierzecie się z nami na wspólną - forteczną wycieczkę. Deklaracje zbieramy do dnia 15 sierpnia 2017.