Stowarzyszenie

15.15.2018Już po otwarciu

   Najpierw część oficjalna. Dziękujęmy za przybycie prezydentowi Bytomia Damianowi Bartyla, wiceprezydentowi Robertowi Dederko, wiceprezydentowi Świętochłowic Stanisławowi Kormanowi, Pani Prezydent Piekar Śląskich za pamięć, płk-owi Romanowi Nowogrodzkiemu, a także wszystkim przyjaciołom i sympatykom stowarzyszenia, którzy zjawili się w "sali Gorczyckiego" o godz. 10.00. Kolejny raz dziękuję księdzu proboszczowi Tadeuszowi Paluchowi. Podziękowania dla Justysi, Krystyny z Jurkiem, Uli, Piotrka, Ymila i Marka, pani Jolanty i wszystkich, których zapomniałem wymienić. 

   Następnie spacer (w piękną pogodę) w stronę Placu Akademickiego. Najpierw schron "Trager", a później schron "Sosabowski". Wielkie, ale to wielkie podziękowania dla chłopaków z bytomskich "Zielonych diabłów" za zabezpieczenie imprezy. Podziękowania dla Irka, Andrzeja, Melchiora, Jasia, Ani i innych z PF-u, którzy pomogli...

   A później już zwiedzanie obiektów przez mieszkańców Bytomia, których zjawiło się ok. 200-300. Mam nadzieję, że wszystkim się podobało.

   A wszystko to w dniu 14 kwietnia Anno Domini 2018...

Link do materiału filmowego TVP 3 znajdziesz tutaj, do materiału filmowego Superstacji znajdziesz tutaj, a do strony Urzędu Miasta Bytom znajdziesz tutaj.

Zdjęcia: Justysia