Stowarzyszenie

27.27.2022Adler

Z wielką przykrością zawiadamiam, że odszedł od nas Piotr "Adler" Orzeł.

Treść wpisu przytaczam za jego Rodziną:

PRZEGRALIŚMY WALKĘ O ADLERA

Wiemy, że to dla Was spore zaskoczenie, tak samo i dla nas. Wczoraj, w spokoju i ciszy, Peter Adler odleciał na Niebiańskie Manewry. Okazało się, że jego nowotwór był bardziej agresywny, niż mogliśmy przewidywać i zaczął odrastać od razu po ostatniej operacji. Bardzo dziękujemy, że byliście z nami i tak jak i my nie traciliście nadziei. Wasze wsparcie było bardzo ważne dla Piotra, oraz dla nas.
Pogrzeb świecki odbędzie się w piątek 30.09, o godzinie 12.00 (w samo południe) na cmentarzu Wartogłowiec w Tychach (kaplica przy pętli autobusowej). Wszystkich, którzy chcą pożegnać Piotra prosimy o niekupowanie kwiatów. Na pogrzebie będzie stała puszka z @Hospicjum im. św. Kaliksta – zamiast wiązanek prosimy o datki na ich działalność. Mundury – Piotrek był przede wszystkim rekonstruktorem, dlatego mundury dowolnych wojsk są akceptowalne, a nawet mile widziane.

Impreza pożegnalna odbędzie się po pogrzebie na Schron Miechowice. Wstęp wolny, ale prosimy byście dali informację, że się wybieracie do Ireneusz Okoń lub Maciej Maciejowski.